(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 18:22

yamaha r6

(Nr 1825990)
yamaha r6

Marka i model:

Yamaha r6

Waga w kg:

160.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1982.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

699 zł

ID firmy: 558633
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 01:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-04 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

co tydzien sobota niedziela mozliwy odbior dostawa poniedzialek najazd pasy

Cena (zawiera VAT): 699 zł

Wiadomości: (3)

Damian B. (Zleceniodawca)
05-06-2017, 01:34
Witam. Długo funkcjonujecie na rynku, macie jakąś stronę internetową? Pytam, bo nic nie mogę znaleźć na wasz temat.
Grzegorz W. (Przewoźnik)
10-06-2017, 12:16
niestety nie mozna podawac adresow itp...
Damian B. (Zleceniodawca)
11-06-2017, 19:58
[treść usunięta przez administratora]
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogie ładunki, które wydają się całkiem ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Nieproste - aczkolwiek jedynie złudnie. Bezbłędnie umocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne będą cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą tylko 2, gdyż mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przetransportować motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Coventry, Wielka Brytania

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny