(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 18:22

yamaha r6

(Nr 1825990)
yamaha r6

Marka i model:

Yamaha r6

Waga w kg:

160.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1982.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

699 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 01:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-04 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

co tydzien sobota niedziela mozliwy odbior dostawa poniedzialek najazd pasy

Cena (zawiera VAT): 699 zł

Wiadomości: (3)

00damian89
05-06-2017, 01:34
Witam. Długo funkcjonujecie na rynku, macie jakąś stronę internetową? Pytam, bo nic nie mogę znaleźć na wasz temat.
expertbus88
10-06-2017, 12:16
niestety nie mozna podawac adresow itp...
00damian89
11-06-2017, 19:58
[treść usunięta przez administratora]
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często kosztowne towary, które wydają się względnie niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - jednakże jedynie złudnie. Prawidłowo zamocowany pojazd na pewno przetrzyma przewóz bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem dwie, bowiem posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Coventry, Wielka Brytania

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny