Yamaha raptor (Nr 7549304)

Yamaha raptor
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Yamaha raptor
100 x 100 x 100 cm
100 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
100 kg
Dystans
2064 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Las Palmas De Gran Canaria

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 3 maj 2021 do 23 maj 2021


Transport quada

Quady to wartościowe pojazdy i z tego powodu trzeba je naprawdę ostrożnie przewozić. Istotnym parametrem jest dobre zabezpieczenie quada przed zarysowaniem podczas transportu.

Quady z reguły przewozi się przyczepą, ale można także ciężarówką lub większym autem osobowym (transport ostatnim sposobem nie polecamy, dlatego że podczas przewozu można zniszczyć jednocześnie quada jak także samochód osobowy).

Gdy przewozimy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Wybierając pasy mocujące trzeba nie zapominać, żeby nie były zakończone otwartym zaczepem, gdyż w trakcie przewozu zdarzają się różnorakie drgania, a taki pas może zwyczajnie się odhaczyć. Pasy mocujące wytwarzane są z odpornego tworzywa, jednak w trakcie przewozu, należy zwrócić specjalną uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne ostre części, ponieważ mogą się zużyć i pęknąć.

Gdy transportujemy quad za pomocą samochodu dostawczego, również należy go unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo dodać obijaki w takich miejscach, żeby i quad i samochód nie ucierpiały podczas przewozu. W trakcie przewozu quada przy użyciu innego pojazdu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, ponieważ w trakcie przewozu paliwo czy inne płyny mogą się wylać oraz pobrudzić samochód od wewnątrz. Takie warunki też obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

Jeżeli zlecamy transport quada przez firmę transportową, warto utwierdzić się czy ma należyty sprzęt do załadunku i wyładunku.

Koszt przewozu quada przede wszystkim uzależniony jest od trasy którą ma do przejechania pojazd. Aby poznać prawdziwą cenę transportu quada, możemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich transportach.