(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 20:53

Yamaha virago 535

(Nr 1924133)

Marka i model:

Yamaha virago 535

Waga w kg:

190.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1884.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wyglądają na całkiem nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - niemniej jednak jedynie złudnie. Należycie przymocowany pojazd w 100% przetrwa przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne będą cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są jedynie dwie, gdyż dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują również platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Glasgow, Wielka Brytania

Od 21 sie 2017 do 3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gorzów Wielkopolski, Polska

Termin elastyczny