(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 12:24

yamaha xvs 125

(Nr 1828256)
yamaha xvs 125

Marka i model:

yamaha xvs 125

Waga w kg:

150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 13.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-06-2017, 21:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-14 do 2017-07-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16. Wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. Kierowca zadzwoni. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Cena z vat 23%.. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. Próbujemy max. 3 razy. 7. Standardowy czas transportu to do 2 dni robocze. opóźnienia zdarzają się rzadko :) 8. Po wyborze oferty, pocztą @ podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów potrzebna jest pomoc.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na względnie nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - chociaż jedynie pozornie. Należycie umocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są wyłącznie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice udaremniające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może zabrać pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Porzeczkowa, Zabrze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chudów, Polska

Termin elastyczny