(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 12:24

yamaha xvs 125

(Nr 1828256)
yamaha xvs 125

Marka i model:

yamaha xvs 125

Waga w kg:

150.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 13.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 67830
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-06-2017, 21:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-14 do 2017-07-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

1. Oferta elastyczna, zawsze aktualna, zlecenie złożone w dniu roboczym przed 14-tą może być przyjęte już na kolejny dzień roboczy. Odbiór i dostawa w umówionym terminie, kierowcy pracują 8-16. Wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. Kierowca zadzwoni. 2. Transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. Płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. Ubezpieczenie transportu - jest, do 12000 zł. Doubezpieczenie ponad standard - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. Cena z vat 23%.. 6. Jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin. Próbujemy max. 3 razy. 7. Standardowy czas transportu to do 2 dni robocze. opóźnienia zdarzają się rzadko :) 8. Po wyborze oferty, pocztą @ podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. Przy załadunku i rozładunku ciężkich pojazdów potrzebna jest pomoc.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wydają się na ogół trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - wszakże jedynie na pozór. Należycie przymocowany pojazd w 100% przetrzyma trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, obowiązkowe są cztery taśmy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie 2, ponieważ posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują również platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może przetransportować motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Porzeczkowa, Zabrze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chudów, Polska

Termin elastyczny