(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 16:50

Yamaha xvs 650 Drag Star

(Nr 1464802)
Yamaha xvs 650 Drag Star

Marka i model:

Yamaha xvs 650 Drag Star

Waga w kg:

229.00

Budżet zlecenia [€]:

80

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 147.70 km

Informacje dodatkowe:

Recogida en domicilio. Entrega en Madrid de lunes a viernes en horario de taller.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wyglądają na dość niełatwe do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - niemniej jednak tylko pozornie. Poprawnie zamocowany pojazd w 100% przetrwa trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, konieczne są 4 liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie 2, gdyż posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Las Labores, 13660, Puerto, 3

Od 29 lis 2016 do 11 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Madrid, 28004, Tesoro, 26

Od 29 lis 2016 do 16 gru 2016