(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 09:01

Yamaha xvs dragstar 650

(Nr 1825492)

Marka i model:

Yamaha xvs 650

Waga w kg:

250.00

Budżet zlecenia [€]:

280

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1910.00 km

Informacje dodatkowe:

I need some payment confirmation.on the picture my bike is on right side.i also have few boxes with clothing for a bike around 40kg more

Oferty od Przewoźników (0)

400 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 17:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-23 do 2017-06-27

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 €

Wiadomości:

500 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 17:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-11 do 2017-06-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości: (1)

TransJarek
03-06-2017, 17:00
Hello. Transport services roadside assistance + tow truck, directly without any cargo. From door to door. Cars transported by us have no damage: damage from trucks and tarpaulins. I invite you. We have the policy of the carrier OCP on 350000 Eur

666 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 666 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na dosyć nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - chociaż jedynie złudnie. Właściwie zamocowany pojazd w 100% przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są tylko dwie, bowiem dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze dopytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Wellingborough, Wielka Brytania

14 cze 2017

Adres i termin dostawy

okres Lučenec, Słowacja

Od 17 cze 2017 do 24 cze 2017