(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-29 09:17

yamaha ybr 125

(Nr 1993583)
yamaha ybr 125

Marka i model:

yamaha YBR125

Waga w kg:

120.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

No importa puerto de origen y de destino, puedo dejar la moto en cualquier parte de la India y recogerla en cualquier punto de España.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne towary, które wydają się dosyć trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - aczkolwiek tylko złudnie. Bezbłędnie przymocowany pojazd w 100% przetrzyma przewóz bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, obowiązkowe 4 taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie 2, ze względu na fakt, że posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niepewne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kolkata, Indie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny