(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-29 09:17

yamaha ybr 125

(Nr 1993583)
yamaha ybr 125

Marka i model:

yamaha YBR125

Waga w kg (łączna):

120.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

No importa puerto de origen y de destino, puedo dejar la moto en cualquier parte de la India y recogerla en cualquier punto de España.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na ogólnie niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - jednak tylko na pozór. Bezbłędnie przymocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne są cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są ledwie 2, ponieważ posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kolkata, Indie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny