(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-02-22 22:35

yamaha ybr 125

(Nr 2406760)
yamaha ybr 125

Marka i model:

yamaha ybr 125

Waga w kg (łączna):

113.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 67.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 711408
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-02-2018, 22:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-01 do 2018-03-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

470 zł

ID firmy: 457
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-02-2018, 11:24

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 470 zł

Wiadomości:

550 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Sylwia J. :)

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle drogie ładunki, które wydają się ogólnie trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Niełatwe - aczkolwiek jedynie pozornie. Poprawnie umocowany pojazd na pewno przetrzyma drogę bez jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku transportu na naczepie, konieczne są 4 pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są ledwie dwie, ponieważ dysponują one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Crawley, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bognor Regis, Wielka Brytania

Termin elastyczny