(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-24 03:34

yamaha ybr, yamaha ybr

(Nr 1919047)
yamaha ybr, yamaha ybr

Marka i model:

YBR

Waga w kg:

400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1799.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 21:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-05

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-07-25, 21:41

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości: (1)

stefanoo7
25-07-2017, 02:13
-
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wydają się dość ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Nieproste - wszakże jedynie złudnie. Prawidłowo umocowany pojazd w 100% przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne cztery liny trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą jedynie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motoru, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Oksford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zagrzeb, Chorwacja

Termin elastyczny