(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-24 03:34

yamaha ybr, yamaha ybr

(Nr 1919047)
yamaha ybr, yamaha ybr

Marka i model:

YBR

Waga w kg (łączna):

400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1799.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

ID firmy: 542151
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 21:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-05

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-07-25, 21:41

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości: (1)

sinisa l. (Zleceniodawca)
25-07-2017, 02:13
-
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często drogocenne towary, które wyglądają na całkiem niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - niemniej jednak jedynie złudnie. Właściwie umocowany jednoślad w 100% przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, potrzebne są 4 taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są ledwie dwie, ponieważ mają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu oraz między transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Oksford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zagrzeb, Chorwacja

Termin elastyczny