(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 09:17

Yamaha YZF R125

(Nr 1921021)
Yamaha YZF R125

Marka i model:

Yamaha YZF R125

Waga w kg (łączna):

140.00

Dystans: 1933.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wydają się względnie niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - chociaż jedynie złudnie. Bezbłędnie umocowany jednoślad w 100% przetrzyma drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem dwie, gdyż posiadają one prowadnice udaremniające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Slough, Wielka Brytania

Od 25 lip 2017 do 3 sie 2017

Adres i termin dostawy

Olecko, Polska

Termin elastyczny