(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 09:17

Yamaha YZF R125

(Nr 1921021)
Yamaha YZF R125

Marka i model:

Yamaha YZF R125

Waga w kg:

140.00

Dystans: 1933.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to często kosztowne ładunki, które wyglądają na stosunkowo niełatwe do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - chociaż tylko pozornie. Należycie umocowany motocykl na pewno przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, obowiązkowe cztery liny trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są zaledwie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Ważne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas drogi, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest niepewne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Slough, Wielka Brytania

Od 25 lip 2017 do 3 sie 2017

Adres i termin dostawy

Olecko, Polska

Termin elastyczny