(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-25 18:39

York

(Nr 1922205)

Waga w kg (łączna):

2.00

Dystans: 2514.00 km

Informacje dodatkowe:

Malutki grzeczny York ;)

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 10:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Pani Dominiko, malutki grzeczny York chętnie pojedzie z dużym grzecznym cSpeed'em. Zapraszamy! Opieka super zapewniona na czas przejazdu. My nie wozimy luzem pojedynczych paczek, mamy tylko kilka punktów w PL i Irlandii, zatem żadnego kluczenia i zbaczania z trasy! :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (3)

Przemysław M. (Przewoźnik)
27-07-2017, 10:27
Pani Dominiko, malutki grzeczny York chętnie pojedzie z dużym grzecznym cSpeed'em. Zapraszamy! Opieka super zapewniona na czas przejazdu. My nie wozimy luzem pojedynczych paczek, mamy tylko kilka punktów w PL i Irlandii, zatem żadnego kluczenia i zbaczania z trasy! :)
Dominika N. (Zleceniodawca)
13-08-2017, 12:52
Witam, door to door ?
Przemysław M. (Przewoźnik)
14-08-2017, 09:45
Witam, oczywiście - odbieramy pieska i jedziemy do Irlandii. Podróż zajmuje 2.5 dnia, czasami do 3ch dni - ale to już max.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli chcemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim przypadku schorowane ani okaleczone. Kiedy postanowiliśmy przewieźć psa, kota lub fretkę należy zadbać o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Listę weterynarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 zł.

    Obok paszportu wymagane są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie informacje jak data i trasa przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do transportu zwierząt można zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować autem, jeżeli mamy właściwy transporter. Przy przewozie zwierząt warto stosować różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Międzyrzec Podlaski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lurgan Road, Portadown, BT63 5AU, Wielka Brytania

Termin elastyczny