(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-25 18:39

York

(Nr 1922205)

Waga w kg:

2.00

Dystans: 2514.00 km

Informacje dodatkowe:

Malutki grzeczny York ;)

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 10:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Pani Dominiko, malutki grzeczny York chętnie pojedzie z dużym grzecznym cSpeed'em. Zapraszamy! Opieka super zapewniona na czas przejazdu. My nie wozimy luzem pojedynczych paczek, mamy tylko kilka punktów w PL i Irlandii, zatem żadnego kluczenia i zbaczania z trasy! :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (3)

cSpeed
27-07-2017, 10:27
Pani Dominiko, malutki grzeczny York chętnie pojedzie z dużym grzecznym cSpeed'em. Zapraszamy! Opieka super zapewniona na czas przejazdu. My nie wozimy luzem pojedynczych paczek, mamy tylko kilka punktów w PL i Irlandii, zatem żadnego kluczenia i zbaczania z trasy! :)
dominikaa65
13-08-2017, 12:52
Witam, door to door ?
cSpeed
14-08-2017, 09:45
Witam, oczywiście - odbieramy pieska i jedziemy do Irlandii. Podróż zajmuje 2.5 dnia, czasami do 3ch dni - ale to już max.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie chore ani ranne. Jeśli planujemy przewieźć psa, kota lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę weterynarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 .

    Obok paszportu wymaganerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie dane jak trasa i data przejazdu i spodziewany czas transportu. Spis firm przewozowych uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, gdy posiadamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierza warto stosować różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. Przy wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Międzyrzec Podlaski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lurgan Road, Portadown, Wielka Brytania

Termin elastyczny