(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

z domku jednorodzinnego ok 200 kartonow przeprowadzkowych i 3 rowery (Nr 4628741)

z domku jednorodzinnego ok 200 kartonow przeprowadzkowych i 3 rowery

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 3768.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Steinheim An Der Murr

10 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Canary Islands, Playa De Las Américas

23 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego majątku.