(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2013-12-11 20:57

z Lublina pod Kraków- Zgrabna Szafa

(Nr 194987)
z Lublina pod Kraków- Zgrabna Szafa

Długość [m]:

108cm

Szerokość [m]:

41cm

Wysokość [m]:

185cm

Ilość sztuk:

1

Dystans: 252.20 km

Informacje dodatkowe:

Dzień dobry Mam do przewozu niewielką zgrabną szafę rozmiar 185 cm wysokość , szer 108 cm ,głębokość 41 cm z Lublina do mnie pod Kraków dokładnie do Woli Batorskiej mieszkam przy głównej drodze , Wola Batorska jest 15 km od Wieliczki 5 km od Niepołomic - odbiór z Lublina jest możliwy od 16 do 21 Grudnia w godzinach od po 16 do 21 30 wieczór wtedy będzie wlaściciel który pomorze zapakować szafę na auto Do mnie można ją przywieźć o każdej w sumie porze nawet po 12 w nocy jestem dostępny cały czas

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-12-2013, 01:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-12-16 do 2013-12-20

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia i potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, kiedy transportujemy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Potem warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, dlatego że części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 16 gru 2013 do 21 gru 2013

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Wola Batorska (Kraków)

Termin elastyczny