(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-01 17:26

Zabawki dziecięce, kartony, waga brutto 2628kg, 43,5 m3

(Nr 1823582)
Zabawki dziecięce, kartony, waga brutto 2628kg, 43,5 m3

Waga w kg:

2628.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Zabawki dziecięce (autka na akumulator)

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1356.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 6980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę decydujących kwestii.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, wypadałoby uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Kiedy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dnepropetrovsk, Obwód dniepropietrowski, Ukraina

Termin elastyczny