(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-01 17:26

Zabawki dziecięce, kartony, waga brutto 2628kg, 43,5 m3

(Nr 1823582)
Zabawki dziecięce, kartony, waga brutto 2628kg, 43,5 m3

Waga w kg:

2628.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Zabawki dziecięce (autka na akumulator)

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1356.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 6980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje przede wszystkim firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka znaczących kwestii.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku produktu. Kiedy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należy uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu może być otwarta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych świadectw, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po ustaleniu swoich wymagań, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dnepropetrovsk, Obwód dniepropietrowski, Ukraina

Termin elastyczny