(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zabudowa platforma ze ścianą grodziową (Nr 7485708)

Długość [m]:

8.3

Szerokość [m]:

2.55

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

1700

Dystans: 194.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Lębork

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to łatwizna. Jeśli posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, chociażby np. maszynę budowlaną, przyczepę zwykłą, quada, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo tylko posiadasz niezapakowany skuter, wówczas pojawia się dylemat z wyborem profesjonalnej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że mamy w serwisie bardzo dużo różnych firm z rozmaitą gamą wozów, więc niewątpliwie pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Aby uzyskać ogłoszenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najwnikliwiej przedstawić maszynę. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy ma odpowiedni wóz, aby taki transport zrealizować. W przypadku, kiedy gabaryty lub ciężar zestawu przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy muszą posiadać dodatkowe certyfikaty, a w czasie transportu wymagana jest obecność pilota. Znaczące będzie również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wjechać na przyczepę, czy też przykładowo ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz urządzenia w serwisie Clicktrans często bywa niższa niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 zł, czyli prawie 500 złotych taniej niż zwykle kosztuje.