(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-16 12:02

Zabytkowy austin princess

(Nr 2159430)
Zabytkowy austin princess

Marka i model:

Austin Princesses

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2473.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam mam do przewiezienia samochód zabytkowy austin princess z 1960r spory ok 5.4 dl w pełni sprawny , do odebrania w każdej chwili , najbardziej interesują mnie oferty door to door, Ubezpieczenie przewoźnika , Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jak zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Newtownards, BT23 4LR, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gosprzydowa, 32-864, Polska

Termin elastyczny