(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-12-25 18:19

zabytkowy komputer z monitorem i akc.

(Nr 2241753)
zabytkowy komputer z monitorem i akc.

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 574.00 km

Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to na przykład telewizory oraz kina domowe, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie urządzenia RTV

    Obciążalność kartonu trzeba dobrać do gabarytów oraz ciężaru sprzętu. Najlepiej wykorzystać oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przetransportować. W przypadku, gdy już nie mamy dostępu do oryginalnego opakowania, przypilnujmy, żeby ograniczyć wolną lukę oraz ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w kartonie nieoryginalnym. Wolną przestrzeń należy napakować papierem, folią bąbelkową lub styropianem. Przed zapakowaniem urządzenia RTV wypadałoby poowijać go folią stretch, żeby uniknąć uszkodzeń. W przypadku mniejszych elementów, urządzenia ochrania się używając panele styropianowe. W przypadku urządzeń elektronicznych o wielkich rozmiarach, powinno się pamiętać, aby odłączyć lub usunąć mniejsze elementy, przykładowo ładowarkę albo kable. Wielkie urządzenia umieszczane są na paletach, a następnie owija folią stretch w taki sposób, aby nie przesuwały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt przewozu urządzenia elektronicznego uwarunkowany jest zazwyczaj od trasy paczki oraz jej rozmiarów – obszerności, wysokości i ciężaru urządzenia. Istotne znaczenie ma także to, czy mamy oryginalne opakowanie sprzętu RTV, czy też nie. Kiedy sprzęt potrzebuje stosownego pudła oraz osłony ze strony przewoźnika, wówczas wpłynie to również na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Od 5 sty 2018 do 20 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny