(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-11-09 11:39

zamiatarka

(Nr 2144064)

Długość [m]:

5.2

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

2700.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1650.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu kosztu przewozu naczepy, szczególne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania przewozu. Podanie dokładnych wymiarów naczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma także to, czy przyczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych naczep wyróżniamy przyczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za transport naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował w granicach 640 zł (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 463 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła około 450 PLN (co daje oszczędność pawie 326 złotych w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt transportu wyniósł szacunkowo 300 PLN.

    Czynnikami, mającymi wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, waga i działanie przyczepy. W ,momencie jeżeli przewoźnicy traktują naczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu jest często niższa.

Adres i termin nadania

Oxelösund, 61381, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Małkinia Mała-Przewóz, 07-320, Polska

Termin elastyczny