(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

zamiatarka do ciągnika (Nr 6213126)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

480

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 980.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Salzburg, Salzburg

12 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

20 cze 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi porządnie osłonić maszynę, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna często od wielkości i wagi urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych certyfikatów oraz profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 km przy trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń wydamy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.