(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-10-27 12:52

Zamiatarka na podwoziu ciężarowym

(Nr 2118609)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

14000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1415.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia dwuosiowa zamiatarka o masia 14ton. Załadunek tylko i wyłącznie 3/11. Rozładunek dowolnie. Potrzebna naczepa z najazdami.

Oferty od Przewoźników (0)

5980 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych należą przykładowo:

maszyny do prac ziemnych (spycharki, zgniatarki),urządzenia do prac szosowych np., stabilizatory podłoża,urządzenia do prac palowych (wybieraki, młoty kafarowe),pojazdy do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,urządzenia do wyrobu i przewozu masy do betonowania (betoniarki i środki przewozu masy do betonowania),urządzenia do transportu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,maszyny wspomagające (stojaki, czy różne szalunki),pojazdy do transportu bliskiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport maszyn budowlanych to przewóz ponadgabarytowy, co równa się temu, iż firma transportowa powinna posiadać stosowne upoważnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu urządzeń drogowych najczęściej stosuje się sporawą naczepę – jumbo lub triefbetty.

Cena transportu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów drogowych uzależniony jest zwłaszcza od wymiarów, wagi i stanu urządzenia, a także od odcinka pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem wpływającym na koszt bywa jego data przewozu. Przykładowo, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 zł.

Adres i termin nadania

Aalter, Belgia

3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Słopnice, 34-615, Polska

Termin elastyczny