(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zamiatarka ze zbiornikiem (Nr 7549715)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Zamiatarka ze zbiornikiem
Wpisane wymiary
350 x 182 x 177 cm
Wpisana waga
900 kg
1
Łączna waga:
900 kg
Dystans
935 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Altomünster

Od 8 mar 2021 do 21 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Radomsko

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko grabi czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to głównie spore narzędzia i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić ogólnie rzecz biorąc każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu zwykle nie jest zamknięty w skrzyniach, więc trzeba go właściwie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził pozostałych pakunków transportowanych w samochodzie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

Gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest na tyle wielki, że nie damy radę sami go przewieźć, wtedy można zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się tysiące firm transportowych. Żeby zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę elementów jaką chcemy przewieźć. Im dokładniej przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy dokładniej podadzą koszt przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od odcinka do przejechania oraz wielkości przesyłki. Zazwyczaj po wystawieniu zlecenia w serwisie, wystarczy odczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest poczekać chodź dzień, aby uzyskać pełną bazę wycen od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko wytypować zlecenie najbardziej interesującego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.