(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-04 14:17

Zamrażarka

(Nr 2255688)

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 569.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: produkty elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Kiedy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte osłonięcie sprzętu. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć i spakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie duże przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, wagi oraz stanu technicznego produktu AGD. Innym bodźcem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

aleja Niepodległości, Szczecin, 70-201, Polska

Od 8 sty 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Aleja Bohaterów Września, Warszawa, 02-335, Polska

Od 8 sty 2018 do 28 lut 2018