(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-05 12:17

Zamrażarka

(Nr 2258140)

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

130

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 173.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: artykuły elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o stosowne zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po produkcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, należy wyjąć i zapakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, masy oraz działania produktu AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.

Adres i termin nadania

Lipowa, Lublin, 20-020, Polska

Od 8 sty 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Aleja Bohaterów Września, Warszawa, 02-335, Polska

Od 8 sty 2018 do 28 lut 2018