(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-28 09:39

Zamrażarka

(Nr 2640460)
Zamrażarka

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 123.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

179 zł

ID firmy: 31880
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2018, 13:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-05-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla przesyłek paletowych o wadze do 300kg, rozmiarach 120x80cm w podstawie palety i wysokości do 180cm - nic nie może wystawać poza obrys palety. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 179 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: produkty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu urządzeń AGD

    Kiedy zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie produktu. W momencie, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, należy wyjąć oraz zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, masy i działania artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Santocko, 66-432, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nidzica, 13-100, Polska

Termin elastyczny