(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-30 11:06

Zamrazarka

(Nr 2646056)
Zamrazarka

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

72

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 802.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeśli zlecasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o właściwe zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, gdy musisz przetransportować sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba wyjąć i spakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy głównie od wielkości, masy i stanu technicznego produktu AGD. Kolejnym elementem wpływającym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

Od 30 kwi 2018 do 1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Kołczygłowy, 77-140, Polska

7 maj 2018