(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zamrażarka (Nr 3039532)

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 693.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Baudenbach

Od 2 sie 2018 do 4 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

Od 6 sie 2018 do 10 sie 2018


Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: sprzęty elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeżeli zlecasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia. W momencie, gdy musisz przewieźć urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się zdemontować oraz spakować osobno. W momencie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, ciężaru oraz stanu technicznego urządzenia AGD. Innym elementem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.