(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zamrażarka (Nr 5696927)

Zamrażarka

Długość [m]:

240

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

120

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 319.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Jastrowie

10 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Brzeziny

10 sty 2020


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

Jeśli zamawiasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować produkty AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyjąć oraz popakować osobno. W trakcie przewozu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty wysokie takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, masy oraz działania sprzętu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.