(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Zamrażarka / Freezer (Nr 4986974)

Zamrażarka / Freezer

Długość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

124

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

17 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Australia, Victoria, Melbourne

8 lis 2019


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: artykuły elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu urządzeń AGD

Gdy zamawiasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o stosowne zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po urządzeniu.

Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba zdemontować oraz popakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz pudełka – a rogi lodówki chronimy styropianem. Artykuły wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, wagi i stanu technicznego urządzenia AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.