(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Zamrażarka skrzyniowa (Nr 5966704)

Długość [m]:

0.67

Szerokość [m]:

1.06

Wysokość [m]:

0.87

Waga w kg (łączna):

55

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 539.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Nadolice Wielkie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na 2 typy: artykuły elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu produktów AGD

Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o stosowne osłonięcie artykułu. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, wypada zdemontować i zapakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Sprzęty wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, wagi i uszkodzenia produktu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.