(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 17:23

zapakowana wc

(Nr 2253846)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 115.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skibice, 66-007, Polska

Termin elastyczny