(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2018-01-27 16:49

Zapakowane próżniowo mięso

(Nr 2326260)
Zapakowane próżniowo mięso

Waga w kg (łączna):

100.00

Opakowanie ładunku:

Mięso zapakowane próżniowo w plastikowych skrzynkach

Dystans: 298.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód z chłodnią

Oferty od Przewoźników (0)

1350 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 12:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pokarmów i produktów rolnych jest wyjątkowo restrykcyjną dziedziną transportu ponieważ występuje ryzyko związane z zepsuciem produktów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się transportu pokarmu jest zobowiązany dostosowywać się do przepisów i posiadać należyte zaświadczenia. Transport pożywienia jest także wymagający ze względu na rozmaitość artykułów spożywczych – wśród nich występują produkty roślinne, mrożone, płynne itd. Każdy z wymienionych artykułów potrzebuje innych kryteriów transportu (na przykład odpowiedniej temperatury). Przewoźnicy transportujący produkty spożywcze mierzą się z presją czasu, przymusem udostępnienia należytego sprzętu i warunków transportu oraz należytym osłonięciem artykułów spożywczych. W momencie, gdy zlecamy transport artykułów żywnościowych, firma transportowa powinna posiadać należyte dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Kosz przewozu pokarmów i zbóż, pasz

    Koszt transportu pożywienia i produktów rolnych zależy od gabarytów, ciężaru i ilości sztuk transportowanych produktów, a także od odległości między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za przewóz prawie 100 kilogramów groszku na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 zł. Za przewóz 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Transport kilku palet lodów z Namysłowa do Wrocławia wyniósł 350 złotych. Za przewóz 20 palet artykułów zamrożonych na trasie Ryki-Słupsk kosztowało 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 5 lut 2018 do 6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 6 lut 2018 do 7 lut 2018