(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-04-16 08:24

Zapakowany rower

(Nr 2589568)

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1809.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

Termin elastyczny