(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zapakowany zderzak samochodowy (Nr 5377698)

Zapakowany zderzak samochodowy

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 635.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Męcikał

Od 4 lis 2019 do 7 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Liszki

Od 7 lis 2019 do 10 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).