(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zawiesie dźwigowe (Nr 6118371)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 479.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Bartoszyce

Od 18 maj 2020 do 21 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 18 maj 2020 do 22 maj 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze osłonić maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, rys i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie zależna przede wszystkim od gabarytu jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Nierzadko transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga należytych certyfikatów jak i profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr na trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.