(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 20:58

Zaz Tavria Złombol

(Nr 2013443)
Zaz Tavria Złombol

Marka i model:

Zaz Tavria

Waga w kg:

800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2500.00 km

Informacje dodatkowe:

Tavria ma zapięty 3 bieg, można przetaczać na sprzęgle. Transport w do Warszawy lub gdzieś do Polski, jeśli wyjdzie taniej :)

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 10:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-16

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości: (1)

TransJarek
08-09-2017, 10:36
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + przyczepa,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : wózek widłowy otarć od plandek itd. Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur która obejmuję samochody nowe i używane.wystawiamy list przewozowy CMR. Zapraszamy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy pamiętać również, faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bilbao, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny