(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 20:58

Zaz Tavria Złombol

(Nr 2013443)
Zaz Tavria Złombol

Marka i model:

Zaz Tavria

Waga w kg (łączna):

800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2500.00 km

Informacje dodatkowe:

Tavria ma zapięty 3 bieg, można przetaczać na sprzęgle. Transport w do Warszawy lub gdzieś do Polski, jeśli wyjdzie taniej :)

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 10:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-16

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
08-09-2017, 10:36
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + przyczepa,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : wózek widłowy otarć od plandek itd. Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur która obejmuję samochody nowe i używane.wystawiamy list przewozowy CMR. Zapraszamy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bilbao, 48001;48002;480, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny