(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

zbiornik 4000l (Nr 6275420)

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.9

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Bez opakowania - tylko zbiornik

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 246.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Niepołomice

2 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Frampol

2 lip 2020


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od rozmiaru towaru, daty transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią podłoże, na którym rozkłada się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się meble, szkło, materiały budowlane (np., farby, kamień itd.), okna czy artykuły chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony pojazdem - Tirem i zajmuje jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego typu ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów może wymagać kontenera – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Inne ładunki – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.