(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2016-10-30 18:52

Zbiornik do oczyszczalni ścieków (Nr 1316922)

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

2.25

Waga w kg (łączna):

160.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 396.20 km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny dotyczący usług transportowych. Giełda transportowa przedstawia bazę bieżących zleceń i zapewnia przewoźnikom szeroki dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Gdy planujemy użyć giełdy transportowej, wystarczy dokonać rejestracji – opcja ta jest całkowicie za darmo. W dalszej kolejności powinno się dodać swoje zlecenie (gdy jesteś zlecającym przewóz) lub poszukać zlecenia na interesującej cię trasie (kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia dostęp do wielu tysięcy zleceń w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - sposobność pokazania swojej paczki tysiącom firm transportowym, które w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki zobaczycie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia przewozowe dla różnorakiego gatunku ładunków. Ludzie zlecający przewóz mogą wystawić transport w ramach następujących kategorii, na przykład: meble, motocykle i skutery, ładunki, paczki, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery śnieżne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, sprzęt biurowy, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, zwierzęta oraz wiele innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń transportowych są zaliczane: przewóz samochodów, transport palet, jak także giełda przeprowadzek. Pokaźną większość wystawionych ogłoszeń tworzą oferty transportowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Sokołów, 05-806

Od 2 lis 2016 do 4 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Udanin, 55-340, Gośćisław , 38

Od 2 lis 2016 do 4 lis 2016