(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

zbiornik na paliwo mobilny (Nr 5832618)

Długość [m]:

1.15

Szerokość [m]:

87

Wysokość [m]:

65

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 304.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Od 7 lut 2020 do 10 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi kompetentnie zabezpieczyć maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od gabarytu i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Często transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych zaświadczeń jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.