(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zbiornik na wodę 6000l (Nr 6575583)

Zbiornik na wodę 6000l

Długość [m]:

2.84

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

220

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Zbiornik plastikowy

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 453.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Zakrzewo

25 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia nieduży towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej powierzchni, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których waga przekracza 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Wariant ciężarówki powinien być dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wielkość. Warto również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, należy opisać paczkę. Kluczowa jest także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy także załadunek i wyładunek. Ważnym elementem może być również czas wykonania usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.