(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-25 10:05

Zbiornik z tworzywa - szambo długość 12,35m średnica 2,5m (Nr 2748752)

Zbiornik z tworzywa - szambo długość 12,35m średnica 2,5m

Długość [m]:

12.35

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 81.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (takie jak farby, kamień itd.), drzwi czy produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków płynnych oraz towarów sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Głębocka, Warszawa, Polska

Od 28 maj 2018 do 2 cze 2018

Adres i termin dostawy

Nowy Sielc, 06-225, Polska

Od 28 maj 2018 do 2 cze 2018