(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Zboże (Nr 6201327)

Zboże

Waga w kg (łączna):

25000

Budżet zlecenia [zł]:

10

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 35.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Recz

Od 20 cze 2020 do 25 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Bierzwnik

31 lip 2020


Transport wywrotką

        Kiedy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport na wywrotce.

            Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

            Żeby znaleźć najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN taniej, niż standardowa opłata.