(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-26 10:34

zderzak

(Nr 2115810)
zderzak

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 350.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Ząbkowice Śląskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowa Wieś Wielka, 86-060, Polska

27 paź 2017