(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 10:18

zderzak (Nr 2744104)

zderzak

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

65

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 794.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, warto wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łowyń, 64-426, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ustrzyki Dolne, 38-700, Polska

Termin elastyczny