(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 23:22

zderzak (Nr 2754180)

zderzak

Długość [m]:

195

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

65

Waga w kg (łączna):

11.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 289.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Mogilno, 88-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny