(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zderzak do naczepy (Nr 4534645)

Zderzak do naczepy

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 447.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Potworów

Od 12 cze 2019 do 15 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Bytów

Od 12 cze 2019 do 16 cze 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).