(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2017-06-05 13:15

Zderzak przedni do Lancia Lybra

(Nr 1828427)
Zderzak przedni do Lancia Lybra

Waga w kg:

3.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 619.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek wtorek-środa, dostawa piątek.

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

190 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 14:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-05, 16:15

Opis oferty:

Witam, nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

        Przewóz części i gadżetów do pojazdów traktowany jest jako transport stwarzający pewne niebezpieczeństwo i wymagający szczególnego zabezpieczenia . Ogłoszenia transportu części i akcesoriów wypadałoby, żeby były wykonywane przez doświadczonego przewoźnika, specjalizującego się w tej dziedzinie transportu i miejący należyte ubezpieczenie. Wśród zleceń odnoszących się do transportu części i akcesoriów najczęściej można znaleźć: opony, skrzynie biegów, nadkola maski, drzwi do wozu, ale także elementy domagające się działań z jeszcze większą bacznościąskrzynie biegów czy poduszki powietrzne.

 Cena przewozu części i akcesoriów

     Cena transportu części i gadżetów samochodowych uzależniona jest od gabarytu: rozpiętości, długości i wysokości elementu i zazwyczaj od odcinka trasy, na którym jest wykonana przesyłka. Jeśli części i akcesoria potrzebują specjalistycznych, dodatkowych zabezpieczeń po stronie firmy transportowej, wpłynie to także na całkowity koszt przewozu. Np., transport czterech felg z Wickford (UK) do Środy Śląskiej (Polska) to cena niecałe 220 złotych. Transport koła rolniczego na odcinku Toruń – Widuchowa wiąże się z wydatkiem ok. 90 złotych. Za przewóz skrzyni biegów z Kalisza do Katowic zapłacimy średnio 100 . Zlecenie przewozu zderzaka i płyty silnika na odcinku z Poznania do Warszawy wiąże się z ceną 190 . Transport przedniej maski do Skody na trasie Gorzów Wielkopolski – Chatham w UK to koszt średnio 300 PLN.

Adres i termin nadania

Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny