(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-05 10:15

zderzak samochodowy

(Nr 1827794)
zderzak samochodowy

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

62

Wysokość [m]:

47

Waga w kg:

6.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 856.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacjeszczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Bielsko-Biała Komorowice, Bielsko-Biała, Polska

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

74420, Oberrot, Niemcy

7 cze 2017