(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-25 13:56

Zderzak samochodowy

(Nr 2241609)
Zderzak samochodowy

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

14.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 586.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

8 sty 2018

Adres i termin dostawy

Gemeinde Gresten, 3264, Austria

12 sty 2018