(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-25 13:56

Zderzak samochodowy

(Nr 2241609)
Zderzak samochodowy

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

14.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 586.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 667917
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-12-2017, 15:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-27 do 2018-01-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Przesyłki ubezpieczone

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 13:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Anita H.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

8 sty 2018

Adres i termin dostawy

Gemeinde Gresten, 3264, Austria

12 sty 2018