(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zderzak samochodowy (Nr 6831060)

Zderzak samochodowy

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 287.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Siemianowice Śląskie

Od 12 lis 2020 do 15 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Kraśnik

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie ochronić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, rys jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od gabarytu jak i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych certyfikatów jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu za jeden km przy trasie Polska – UK kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.