(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 09:53

ZDERZAK SAMOCHODOWY Z Darlington, United Kingdom DO POLSKI 64-300 nowy tomysl

(Nr 2113158)
ZDERZAK SAMOCHODOWY Z  Darlington, United Kingdom   DO POLSKI 64-300 nowy tomysl

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1658.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, należy wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Copse Field, Darlington, DL1 5AE, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Tomyśl, 64-300, Polska

Termin elastyczny